Polná
735 908 205
info@erazim.cz

Martina Prchalová

svobodná demokratická škola

Kdo jsem?

Jsem v první řadě máma svých tří synů, macecha dospívající slečny a manželka. Miluju cizí jazyky a cestování, ráda si dělám věci po svém a často jinak, než se očekává.

Co v Erazimu dělám?

Cokoli je třeba. Nejradši si povídám s lidmi, dětmi i dospělými. Pomáhám s plánováním, propagací a fungováním školy. Baví mě pozorovat, jakými jedinečnými cestami vzděláváním děti jdou, když jim dospělí příliš nepřekážejí.

Proč chci pracovat pro Erazim?

Ráda dělám věci, které mi dávají smysl. Vytvářet místa pro děti, kde se budou cítit přijímané takové, jaké jsou, a budou mít možnost se učit způsobem, jaký jim vyhovuje, mi přijde smysluplné velmi. S hodnotami a konceptem škol Erazim dlouhodobě souzním a jsem nadšená, že jednu takovou můžu pomáhat vytvořit i ve svém milovaném rodném městě.

Co mám profesně za sebou?

Své první pracovní zkušenosti jsem kdysi nasbírala během stáže ve Francii jako lektor volnočasových aktivit v SVČ. Pak jsem také prodávala letenky (a často při tom cestovala), doučovala cizí jazyky a pracovala v korporátní společnosti na finančním oddělení. Posledních několik let se věnuji svému podnikání, kterým je propagace domácího a sebeřízeného vzdělávání a podpora rodičům, kteří se se svými dětmi na tuto cestu vydávají, skrze vlastní projekt Bráškové za školou.